InfraShape

Infrashape horizontal, kızılötesi ışınları ve kolajen lambalarının yatay bir bisiklet etrafında tasarlandığı sıra dışı ve devrimsel bir zayıflama cihazıdır. Cihazın içerisindeki düzenek, postürünüze en uygun şekilde pozisyonlanarak uygun kaslarınızın çalışmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Infrashape horizontal, farklı sebeplerden dolayı kilo almış ve kilo vermekte zorluk çeken kişiler için uzun süreli çözüm oluşturacak niteliktedir.
Cihazın içerisindeki düzenek, yağ dokusunu kırarak vücuttan atmayı kolaylaştırıp vücudun temizlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlar.
Günümüz dünyasında vücudumuz hava, su ve yediğimiz yiyeceklerden dolayı sıkça toksine maruz kalır. Infrashape Horziontal’ın teknolojisi bu toksinleri vücuttan atmaya yardımcı olur ve bu sayede metabolizmanızı güçlendirip, direncinizin artmasını sağlar.

Infrashape Horizontal stresten arınmanızı kolaylaştırır, endorfin salgılamanıza yardımcı olarak, psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissettirir.
Infrashape Horizontal kullanımıyla güçlenen kaslar ve hızlanan metabolizma sayesinde kilo alım eğilimi de azalıyor. Cihazın içerisindeki vakum, kullanıcı içine girdikten sonra, içeride kalan havayı çekerek alçak basınç ortamı oluşturuyor ve kişinin hareket kabiliyetini zorlaştırıp kalori yakımını hızlandırıyor.

Cihazdaki kızılötesi ışınlar kanı temizliyor, kan dolaşımını hızlandırıyor ve dokuları aktive ediyor. Terleme etkisiyle kan dolaşımına yardımcı olarak kasları gevşetiyor. Cihazın içerisindeki kolajen ledleri cildin kolajen üretimini artırmak için tasarlanmış ışınlardan oluşuyor. Kolajen ledlerinin cilde düzenli temas etmesi sonucunda ciltteki kolajen doku uyarılıyor ve yeniden üretim tetikleniyor. Sonuç olarak cilt daha sıkı ve genç görünüyor.

RollShape

2.500 yıllık Uzakdoğu masajının günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan RollShape kan dolaşımınızı arttırır ve vücudunuzda ki yağların yüksek oranda yakılmasında büyük rol oynar. Ergonomik şekli ve eşsiz teknolojisi sayesinde kısa sürede egzersizinizi tamamlamanıza yardımcı olur.

Tüm vücut kullanılır. Bölgesel yağların yakımında ve özellikle selülitte çok etkilidir. Yüksek bir etki için kromaterapi, infrared, kolajen ve hava iyonizasyonu gibi özellikler ile donatılan Rollshape’in en büyük özelliği selülitlerle olan savaşa etkili destek sağlaması.

Düzenli kullanımda gözle görülür şekilde selülitlerin giderilmesine, sıkılaşmaya, vücut kusurlarının azalmasına yardımcı oluyor. Ayrıca infrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlıyor; ısıyla beraber eklem tutulmasını azaltıyor, kas spazmlarını rahatlatıyor, kan dolaşımını artırıyor, yumuşak doku zedelenmesinde yaşanan ağrıları dindiriyor.

Vücudun tüm bölgesine 15 farklı pozisyonda masaj yapmayı sağlayan Rollshape donanımsal olarak kromaterapi, infrared, kolajen ve hava iyonizasyonu gibi özelliklere sahiptir. Kromaterapi bir renk tedavisidir. Renkler vücuttaki organizmalara temas ederek etki eder. Renklerin hormonlar üzerindeki etkisi bilimsel olarak kanıtlandığı için bu yöntem son derece etkilidir. Kromaterapi, fiziksel dinginliğin yanı sıra ruh sağlığı ve direnç sağlamaktadır. Rollshape Kolajen Tedavisi ise yaşlılıkla birlikte gelen sarkmaların ve kırışıklıkların tedavisinde son derece etkili olmaktadır. Cildin temel yapısında bulunan kolajeni artırmaya ve hareketlendirmeye yönelik bir tedavidir. Sarkan ve gevşeyen cilde belirli dalgalar ile etki ederek kolajen yapısını güçlendirir ve cildi sıkılaştırmış olur. Bu sayede vücut esner ve dingin bir hal alır. Hava İyonizasyonu da günümüz şartlarında teknolojik aletlerin ve çalışma hayatının verdiği yorgunluk hissinin giderilmesini sağlar. Vücuda yaydığı pozitif iyonlar ile enerji kazandırır ve yorgunluğu ortadan kaldırır.

VacuActiv

İleri teknolojiyle Avrupa Birliği’nde üretilen VacuActiv yenilikçi bir zayıflama ve incelme cihazı olarak tanıtılıyor. Buildin koşu bandı üzerinde bir yandan yürüyerek ya da koşarak, diğer yandan vakum ve kızılötesi teknolojileriyle donatılan düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakmak mümkün. Bu devrim niteliğindeki cihaz spora yeni başlayanlar için olduğu gibi, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen fakat spor salonuna gidecek vakti olmayanlar için de ideal.

VacuActiv ‘in içerdiği tüm teknoloji bileşenleri kasların enerji tüketimini artırmaya yönelik ve bu sayede maksimum bölgesel incelme, vücuttan su atma ve kilo kaybı sağlamayı hedefliyor. Standart spor egzersizlerinin ötesinde bir sonuç sağlayan VacuActiv, size özel tasarlanan on metrekarelik kişisel kabinde televizyon izleme ya da müzik dinleme imkanı da sunuyor.

Vacuactiv cihazı, siz koşu bandında yürür veya koşarken hafif bir esinti ile sizi serinletir. Bunun yanı sıra sıkılaşma, ve zayıflamayı sağlamakla birlikte kusursuz bir rahatlama için hava iyonizasyonu, aromaterapi, kromaterapi gibi imkanlar da sağlamaktadır.

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?