Fit’iNlife’ı kurarken kendi beklentilerimizden yola çıktık. Farklı salonlara koşturarak ulaştığımız bir çok cihaz ve imkanı tek bir çatı altında toplamayı hedefledik. Bir sacayağı üzerine kurduğumuz bileşenlerimizle olmazsa olmazlarımızı belirledik ve start verdik. Beslenme, zayıflama, sıkı bir vücut. Bunların doğal getirisi sağlık ve zinde bir hayat.

Beslenme; Bir spor salonuna gittiğimizde paketli ya da haşlanmış sebzelerden ziyade, göze de hitap eden rafine şekersiz, beyaz unsuz, fit tarifler, ödem atıcı detox, sebze suları, almamız gereken vitaminlerde desteklenen smoothie ve bowllarla sağlıklı atıştırmalıklar, bazen öğünler sunmayı taze ve kaliteli malzemelerle hedefledik.

Zayıflama; Spor asla tek başına kilo verdirmez ama destekler ve sağlıktır. Hareket etmeyi hatta en basit spor faaliyeti olan yürümeyi hayatımızdan asla çıkarmamalıyız. Yaş aldıkça yapacağımız sporlar da kısıtlanır. Buradaki amaç diyetisyenimizin verdiği listenizi uygularken, kilo verimini hızlandırıp hem spor yapıp zinde kalmak, hem de minimum zamanda maksimum sonuç elde etmek.
Bölgesel Sıkılaşma; Yaş faktörü ya da sık alınıp verilen kilo kayıplarından, diyetlerden sonra cildimiz elastikiyetini kaybeder. Sizi dinlendirirken bizler sizin bölgesel olarak kan akışınızı hızlandırıp, selülit, cilt toparlanması hatta kas yapımına yardımcı olacak cihazlarımızla sıkı ve fit bir vücuda kavuşmanıza yardımcı oluyoruz.

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?