Fitinlife

Eskişehir Zayıflama Merkezi

Eskişehir Zayıflama Merkezi

Vücut kitle endeksinden fazla olan kilolar kişilerde şişmanlık ve obeziteye neden olmaktadır. Bu da öncelikle sağlık açısından oldukça sakıncalı bir durumdur. Görüntü olarak da kişilerin hoşuna gitmemesi karşılaşılan bir durumdur. Eskişehir zayıflama merkezi bu konuda kişilere yardımcı olmaktadır. Özellikle fazla kilolarından kurtulmak isteyenlere kesin çözümler sunmaktadır.

Fazla kilolardan kurtulmanın bir yolu zayıflama diyetleri olmaktadır. Bu diyet listeleri diyetisyenler tarafından hazırlanır. Vücuttaki yağ, kemik ve kas oranları hesaplanarak diyetin içeriği kendini belli etmektedir. Hedeflenen vücudun yağ oranından kurtulması ise diyet listesi ona göre hazırlanmaktadır. Buradaki amaç kısa sürede çok kilo vermek değildir. Süreyi uzatarak vücudumuzdaki yağlardan kurtulmak ve spor yaparak da kas oluşmasını sağlamaktır.

Eskişehir zayıflama konusunda birçok donanımlı kliniğe sahiptir. Buralarda uygulanan birçok yöntemler de bulunmaktadır. Bölgesel incelme yani kavitasyon ile vücutta yağ yakımını sağlayabilirsiniz. Kavitasyon nedir? Nasıl uygulanır detaylıca inceleyelim…

Kavitasyon Nedir?

Kavitasyon, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Yapılan diyetler ve egzersizler sonrasında vücudumuzda birikmiş olan yağlardan kurtulamıyorsanız bu tedaviyi deneyebilirsiniz. Vücut yağlanmasına dengesiz beslenme, düzensiz aile yaşantısı, genetik etkenler ve hormanel değişiklikler sebep olmaktadır. Ayrıca hareketsiz yaşam ya da ilerleyen yaşlar kişilerin kilo almasına neden almaktadır. Bayanların menopoz döneminde kilo almasındaki neden de hormonların eskiden olduğu gibi çalışmamasıdır.

Öncelikle zayıflama konusu, vücudun tümü için mi geçerli yoksa belli bölgeler için mi geçerli konusu uzman bir doktor ya da diyetisyen tarafından ele alınmalıdır. Buna göre uygulanacak yöntem sizlere sunulacaktır. Zayıflamada kullanılan aletler arasında kavitasyon, yağ hücrelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlar. Eskişehir zayıflama merkezi bu uygulamayı 6 ya da 8 seans arasında uygulamaktadır. Etkileri de ilk seanstan itibaren görülmektedir.

Kavitasyon uygulama alanları; bacak, göbek, bel bölgeleridir. Bu yöntemle bölgesel incelme sağlayabilirsiniz. Ağrısız ve acısız bir işlem olarak dikkati çekmekte ve oldukça fazla talep görmektedir. Kavitasyon makinesi, vermiş olduğu yüksek frekanslı ses dalgaları yağ hücrelerinin duvarını parçalamaktadır. Parçalanan ve akışkan bir hale gelen yağlar karaciğer tarafından işlenerek idrar olarak vücuttan atılmaktadır.

Bu uygulama hamile, emziren bayanlar, kanser hastaları, kalp ya da tansiyon hastaları tarafından kullanılmamaktadır. Diğer bütün kişilerde kullanılmasında bir mahsur yoktur. Bütün seansların bitmesinden sonra vücutta sarkma olur mu diye çoğu kişi merak etmektedir. Kavitasyon aleti masaj, selülit tedavisi, gerdirme ve vücut sıkılaşmasında kullanılmaktadır. İşlemden önce sürülen jel ile kayganlaşma sağlanacak ve uygulama yapılacak bölgede konforu da oluşturacaktır.

Eskişehir Zayıflama Merkezi Uygulamaları

Eskişehir zayıflama merkezi kişilerin sorununa göre farklı çözümler sunarak sağlıklı ve dengeli bir şekilde zayıflama yöntemlerini uygulamaktadır. Kişiler kendilerinde oluşan fazla kilolardan şikayetçi olduğu durumlarda onlara uygun olan yöntem belirlenmektedir. Bu yöntemlerde yaş- kilo dengesi büyük etken taşımaktadır. Daha önceden uygulanmış olan diyetlerde ortaya çıkan istenmeyen durumları da ortadan kaldırarak kaliteli bir yaşamı kişilere sunmayı hedefler.

Eskişehir zayıflama konusunda birçok kliniğe sahiptir. Burada bulunan uzman kişilerin yardımı sayesinde sizler de kilo verebilirsiniz. Hangi yöntemin size uygun olacağı işinin uzmanı kişilerce belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Eskişehir zayıflama merkezi uygulamalarının kişilere kazandırdıkları:

  • Hangi yaşta olursanız olunca düzenli kilo verebilirsiniz.
  • Cinsiyetin kilo vermenizde etkisi bulunmamaktadır.
  • Kilo verirken vücudunuzun kemik ve kasları da güçlenecektir.
  • Kilo vermiş olan kişilere tekrar kilo almamaları için onlara uygun diyet listeleri sunulmaktadır.
  • Kilo vermek için cerrahi müdahaleler öncesinde bütün yöntemler uygulanır.
  • Cerrahi müdahale, uygulanan yöntemlerden çözüm bulamayan kişilerde son çare olarak düşünülmektedir.
  • Önceden oluşmuş olan sarkma problemleri Eskişehir zayıflama klinikleri tarafından giderilmektedir.