Emfit

Dünyada eşi benzeri görülmemiş, kusursuz bir elektromanyetik teknoloji olan Emfit, zayıflama, selülit giderme, vücut şekillendirme, yağ yakma ve bölgesel incelme isteyen herkesin bilmesi gereken bir sistemdir. Kilo alıp verme sonrasında yaşanan kas kaybı, spor yapılacak vakit bulamayanlar, spor yaptığı halde daha hızlı sonuç almak isteyenler… Emfit, yalnızca 30 dakika boyunca vücudunuzu zorlamadan ve standart bir spordaki kadar efor sarfetmeden 20.000 mekik ve squat etkisi yaratma gücüne sahiptir. Buna inaktif egzersiz denir. Bu sayede kasları çalıştırırken yağ yakımını da hemen hemen aynı oranda sağlar. 30 dakikada 1 haftalık spor yapmışçasına kas yapısını çalıştırdığı için kas kütlesini %18 arttırırken yağ oranını da %21’e kadar azaltabilir.

Emfit’de yüksek yoğunluklu elektromanyetik teknoloji kullanılmaktadır. Yani kişinin kas dokusu ile temas eden manyetik bir etkidir. Kas grubu hedeflenerek bölgesel olarak etkide bulunulur. Kasların gevşemesini önleyecek frekanslar ile gözle görülür bir sonuca kısa sürede ulaşılır. Tabii bununla birlikte diğer zayıflama ve yağ yakımı sağlayan cihazların soğutma sistemlerinden ayrı olarak patentli ve özel geliştirilmiş bir soğutma sistemi vardır. 24 saate kadar dayanıklılık sağlayan soğutma sistemi uygulanan bölgede düzenli bir uyarı sağlar.

Karın, popo, kol ve omuzlar, ön ve arka bacak kaslarını harekete geçirebilen Emfit, yalnızca 30 dakikada 20.000 defa kas kasılması sağlar. Vücuda iğne, özel solüsyon veya gıda benzeri bir işlemde bulunulmadığı için herhangi bir yan etki gerçekleşmez ve kas yapısı son derece kalıcı olur. Bu yüzden Emfit kesinlikle kas yapısını kısa süre etkileyen ve uzun vadede vücut sistemine zarar veren toz karışım veya özel iğneler ile karıştırılmamalıdır. Emfit genellikle kısa sürede selülit giderme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, zayıflama veya sıkılaşma isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Uygulanabildiği bölgelere göre etkileri de değişiklik göstermektedir. Örneğin karın ve basen bölgelerinde mekik ve squat etkisi verirken kol, omuz ve bacaklarda sıkılaşmayla birlikte sarkmaları önleyen bir sistemdir.

. Emfit, Kalp rahatsızlığı olanlar, hamile bireyler ve 18 yaş altındakiler kullanamamaktadır. Kronik rahatsızlığı olanlar ise doktoruna danışmalıdır.

Power Shape 2

PowerShape, yağ birikimi olan bölgelerde vücudun yağ yakımını hızlandırmak için düşük düzeyli lazer ve mekanik vakum yöntemini bir arada kullanan, mucizevi bir bölgesel incelme – vücut şekillendirme yöntemidir.

POWERSHAPE ameliyata gerek kalmadan; selülit görüntüsünün azaltılmasını hatta bazen yok edilmesini, aynı zamanda bölgesel incelmeyi de sağlayabilen dolayısıyla vücut şekillendirmede çok etkili olan ve bu alanda geliştirilmiş olan en etkili ve en güvenilir cihazlardan biridir.

POWERSHAPE kadınların ve erkeklerin vücutlarıyla ilgili problemli bölgelerin tedavisi için cerrahi olmayan etkili, kolay uygulanabilir bir yöntemdir. Uygulama son derece konforlu ve ağrısızdır. Uygulama sonrası günlük aktivite bozulmaz. Uygulama sonrası uygulama alanlarında gözle görülür bir incelme ve şekillenme sağlanıyor.

Vücut şekillendirme, incelme ve selülite karşı geliştirilen POWERSAHPE in cerrahi bir işlem olmayışı ayrıca önemlidir. Ameliyat olmadan bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülitin azaltılması hatta selülitin şiddetine (derecesine) göre yok edilmesi konusunda çok etkili oluşu, sosyal yaşamı ve günlük aktiviteyi bozmuyor olması tercih sebebidir. Uygulama sonrası insanlar işlerinin başına dönebilirler. Uygulamanın hiçbir yan etkisi yoktur.
Mekanik vakum özelliği ile negatif basınç uygulayarak emme işlemi yapan iki silindir yardımıyla bölgesel kan dolaşımı artırılır. Aynı zamanda dokular arasında ödeme neden olan hapsolmuş sıvı hareket ettirilerek lenf dolaşımına karışması sağlanır. (LENF DRENAJI ETKİSİ)

Düşük düzey lazer ve bi-polar radyofrekans özelliği ile ortaya çıkan ısı, dermisin alt tabakalarına ulaşarak yağ hücrelerinin enerji kullanımını artırır. Yağ hücresi içindeki trigliseridlerin kullanılması ile hücre içi yağ azalır ve yağ hücresi küçülür. Bunun sonucunda belirli bölgelerde birikmiş yağlar parçalanır; bölgesel incelme ve selülitin tedavisi sağlanmış olur. (METABOLİZMA HIZLANDIRMA ETKİSİ).

Radyofrekans enerjisi aynı zamanda cildin gerginleştirilmesi ve toparlanması için de kullanılır. Bu özelliği sayesinde yüz ve boyunda oluşan sarkmaları azaltmak, yüz derisini sıkılaştırmak ve yüz ovalinin sağlanması konusunda da etkilidir (YÜZ GENÇLEŞTİRME ETKİSİ).

Kılcal damar problemi olan kişilerde de selülit problemi varsa selülitin bulunduğu bölgelere POWERSHAPE uygulanabilir.

Uygulama sırasında özel bir elbise veya çorap gerekmez. Uygulama sıcak bir masaj gibi ve ağrısızdır. Çoğu kişi tedaviden keyif alır. Her tür cilt rengine ve tipine uygulanabilir.

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?